Köydes genel kurulu toplandı

0
451

Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclisi 2.Olağan Genel Kurulu toplandı. Toplantı saat 10.00’da Kaymakamlık Toplantı salonunda, kaymakam ve Birlik Başkanı Namık Kemal Nazlı başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya il genel meclis üyeleri ve tüm köy muhtarları katıldı.

SONY DSC

Gelibolu Kaymakamı ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Namık Kemal NAZLI, açılış konuşmasında KÖYDES’in kuruluşu ve faaliyetleri hakkında Demirtepe Köy Muhtarı Mehmet ERGÜL’ünde bulunduğu katılımcılara bilgi verdi. Açılış konuşmasının ardından 2010 yıl’ı Faaliyet Raporu okunarak oylamaya sunuldu ve 2010 Yıl’ı Faaliyet Raporu oylanarak kabul edildi. 2010 Yılı Faaliyet Raporunun oylanarak kabul edilmesinden sonra gündem maddesi olarak 2011-2012-2013 Yıl’ı Tahmini Gelir -Gider Bütçelerinin görüşülmesine geçildi ve oylamaya sunuldu.Yapılan oylama sonucunda KÖYDES’in 3 yıllık Tahmini Gelir Gider Bütçeleri kabul edildi.

2011 Yıl’ı Yatırım Planının görüşülmesinin ardından köy muhtarlarının sorunlarının görüşülmesinden sonra, KÖYDES Olağan Genel Kurul Toplantısına son verildi.

CEVAP VER