Hakkımızda

0
15721

“Demirtepe’nin Haber ve Bilgi Portalı” demirtepe.org 15 Mayıs 2005 tarihinde Gelibolu’nun ilk ve tek köy sitesi olarak yayın hayatına başladı. Demirtepe’nin kapılarını tüm dünyaya açtı.

Amatör fakat ilk gün heyecanını aynen muhafaza eden yazı işleri kadrosuyla içerik yaratan demirtepe.org, okuyucunun rahatça gezinebileceği multimedya öğeleriyle örülü bir haber ve bilgi dünyası yaratıyor.

demirtepe.org haber ve bilgi portalı; objektif yayıncılık anlayışı ile Demirtepe Köyü’nü tanıtmaya, içerdiği çok sayıda özgün makele ile Türk Çiftçisini bilgilendirmeye yönelik yayın yapıyor. Sadece Demirtepe’den haberlere yer vermekle kalmayan demirtepe.org, derinlemesine incelenmiş dosyalarla modern internet okuyucusunun ilgi alanlarına da yöneliyor. Yorumlar ve interaktif anketler ile okuyucu görüşlerine yer veriyor.

İnternet kullanıcıları tarafından farklı anket ve araştırmalarla yalnızca Gelibolu’nun değil tüm Türkiye’nin en iyi ve en güvenilir haber, tarım ve köy sitesi olmayı başaran demirtepe.org yayın hayatı boyunca Demirtepe’nin gündemini değiştiriyor.

demirtepe.org, toptan, radikal bir değişim yaşıyor… Sitenin altyapısı, ara yüzü, çehresi ve navigasyonu artık çok daha kolay ve estetik…

Ziyaretçiler, demirtepe.org‘te sadece tasarım ve kullanım kolaylığı açısından değil, fonksiyonlar açısından da birçok yeniliğe şahit oluyorlar, multimedyaya daha fazla yer veren; daha interatif bir demirtepe.org ile tanışıyorlar…

demirtepe.org, kullanıcılardan gelen her türlü öneri, eleştiri, fikir ve soruyu değerlendirmek amacıyla kurumsal blogu da yayınlamaya başladı.

CEVAP VER