Ayten Atlı Vefat Etti

13
5574

Mehmet Atlı’nın kızı Ayten Atlı vefat etti. Ayten Atlı, cenaze namazı cumartesi günü ikindi namazına müteakip Demirtepe Köyü Oğuz Camii’nde kılınarak, Demirtepe Köyü mezarlığında defnedildi.

Ayten Atlı’nın vefatı sevdikleri tarafından sosyal medyada şu sözlerle dile getirildi:

Tuba Ünsal: O kadar güzel bir hayat yaşadı ki. Keşke onun kadar güçlü olabilsem. Kemoterapi aralarında Tayland’a,Dubai’ye,Irak’a gitti. Dünyayı dolaştı. Küba’da işçilerle ranzada kaldı, tarlada çapa yaptı.Fas, Brezilya, Paris, İtalya….Gezmediği şehir ülke kalmadı”Tuba gezebildiğin kadar gez kızım dünya kocaman” diyordu. Bende sanırım ona benzemişim bu yönden. Hamileliğimde aylarca yanımda kaldı. Sare’me ilk o baktı. Prensesim, güzel kızım derdi. Hep kulağımda şimdi güzel sözleri. Müthiş ilham veren tanıyan herkesin bayıldığı enerji dolu bir kadındı. Çok üzüldü, çok acı çekti. Sonunda da huzura kavuştu. Çok özliycem çoook. Anne yarısı değil annemdi benim. Güzel teyzem nurlar içinde ışıklar içinde uyu…Seni çok seviyoruz+

Nevriye Ömür: Köyümün çok sevdiğim kıymetli, değerli komşumuz olan Mehmet Atlı ,nın kızı çok değerli AYTEN ATLI nın vefatını öğrendik. Çok üzgünüz Allahtan gani gani rahmet diliyor, mekanı cennet olsun inşallah ailesine sabır diliyorum.

Bizlerde Demirtepe.org olarak ailesine ve sevdiklerine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

13 YORUMLAR

CEVAP VER