Gelibolu’da Sinema “Olanlar Oldu” ile Kaldığı Yerden Devam Ediyor

0
524

Gelibolu Belediyesi’ne ait Atatürk Kültür Merkezi’nde, sinema salonunu kapılarını senaryosunu Ata Demirer’in yazdığı “Olanlar Oldu” isimli film ile ilçe halkına 20 Ocak Cuma günü yeniden açıyor.

Gelibolu Belediyesi’ne ait olan ve kapılarını 2013 yılının Mayıs ayında açan Atatürk Kültür Merkezi, altı aylık aranın ardından sinema faaliyetlerine kaldığı yerden devam edecek.
İşletimi belediyeye ait Gelibolu Kent Hizmetleri Ltd.Şti. isimli şirkete devredilen AKM’de sinema salonu, vizyona yeni girecek olan “Olanlar Oldu” isimli film ile 20 Ocak Cuma gününden itibaren yeniden ilçe halkı ile buluşacak.

Senaryosunu Ata Demirer’in yazdığı komedi sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen filmde, Demirer ile birlikte Tuvana Türkay, Ülkü Duru, Salih Kalyon, Seda Güven ve Renan Bilek gibi isimler rol alıyor.

Bir Ege kasabasında geçen hikayenin anlatıldığı film ile kapılarını yeniden ilçe halkına açcak olan AKM’de seans saatleri 11.00,13.00, 15.00, 17.00, 19.00 ve 21.00 olarak belirlenirken, bilet fiyatı 10.00 TL olarak açıklandı. Öğrenciler ise film gösterimlerini indirimli olarak 7.00 TL’den izleyecekler.

CEVAP VER