Karne Sevinci Yarıda Kaldı

0
699

Gelibolu Cumhuriyet Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Hazal Çiçek karne hediyesi olarak, babasıyla Keşan’a gezmeye giderken kazada hayatını kaybetti.

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde karne hediyesi olarak çıkılan yol ölüm yolu oldu ve Hazal bugün sınıf arkadaşları ve sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

İlçedeki Gelibolu Cumhuriyet Anadolu lisesi 12. Sınıfında okuyan okulun en güzel kızlarından ve çalışkan öğrencilerinden olan Hazal Çiçek(17) teşekkürlü karnesini aldığı günün akşamı babasıyla birlikte gittikleri kendi arabalarıyla kaza yaptı.

Kazada baba Bayram Çiçek(45) ağır yaralanırken, kızı Hazal Çiçek ise, olay yerinde yaşamını yitirmişti. Kızının teşekkürlü karnesine karşılık olarak, Keşan’daki sinemaya götürürken yaptıkları kaza sonrası ağır yaralanan Bayram Çiçek Edirne Tığ Fakültesi hastanesinde yoğun bakıma alındı.

Kazada hayatını kaybeden Hazal Çiçek ise, bugün Gazi Süleyman Paşa camiinde öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından sınıf arkadaşları, öğretmenleri ve sevenlerinin gözyaşları arasında Alaeddin kalfa mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze’de polis memuru olan amcası Necmettin Çiçek, yeğeni Hazal Çiçeğin tabutuna sarılarak uzun süre gözyaşı döktü.

Karne sevincini doyasıya yaşayamayan Hazal Çiçek’in cenazesine belediye başkanı Mustafa Özacar, eski belediye başkanı Cihat Bingöl siyasi parti temsilcileri, öğretmen ve vatandaşlarda katıldılar.

CEVAP VER