Siyasette Mizahı Anlamayanlara Ders

0
947

ÇOMÜ öğretim elemanı ve hitabet eğitmeni Gökhan Bayram, Gelibolu Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde 7 Şubat akşamı AKM’de “Siyasette Mizah Teknikleri” konulu sunum gerçekleştirecek.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) öğretim elemanı ve hitabet eğitmeni Gökhan Bayram, Gelibolu Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde “Siyasette Mizah Teknikleri” konulu sunum gerçekleştirecek.
Hitabet eğitmeni, akademisyen ve sunucu Gökhan Bayram, 7 Şubat akşamı Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 19.00’da başlayacak olan etkinlikte, geçmiş dönem Türk ve Dünya siyasetçilerinden örneklerle mizahi teknikleri katılımcılarla paylaşacak.

Hitabet eğitmeni, akademisyen ve sunucu Gökhan Bayram, geçmiş dönem Türk ve Dünya siyasetçilerinden örneklerle, mizahın nasıl kullanıldığını anılar, gazete haberleri, anekdotlar, film örnekleri ile yaklaşık iki saatlik bir program gerçekleştirecek.

Gelibolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, ücretsiz etkinliğe siyasetle uğraşanlar, yöneticiler, topluluk önünde konuşan mesleklerin mensuplarının yanı sıra tüm vatandaşların davetli olduğu bildirildi.

CEVAP VER