Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanı İsa Sertkaya Denizli İl Müdürlüğünü ziyaret etti

0
86

Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanı İsa SERTKAYA bir dizi temaslarda bulunmak üzere Denizli İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı görev alanına giren konularda İl bazında yapılan çalışmaları yerinde izlemek ve incelemek üzere Denizli’ye gelen Daire Başkanı İsa SERTKAYA Tarım ve Orman İl Müdürü Yılmaz ERKAYA tarafından karşılandı.

Brifing salonunda düzenlenen toplantıya Tarım ve Orman İl Müdürü Yılmaz ERKAYA, Denizli Orman Bölge Müdürü Mustafa KORUCU, İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve teknik personeller katıldı.

Aslen Tavaslı olan Daire Başkanı SERTKAYA “Memleketim Denizli’de olmaktan oldukça mutluyum. Denizli’de yapılan çalışmaları gerek İl Müdürümüz Yılmaz Bey gerekse diğer kaynaklardan yakından takip ediyorum.  Burada yönetim olarak sizleri yakından tanıma fırsatı buldum. İnşallah bundan sonra değişik projelerde birlikte mesai harcarız. Memleket için üretmek, istihdam adına ne varsa önce Bakanlığımız ve özelde de şahsım çok önemsiyorum. Projeler sizden destek bizden. İki günü bir olmayan insanlardan olmamamız duasıyla başarılar diliyorum.”

Tarım ve Orman İl Müdürü Yılmaz Erkaya ise Sertkaya’yı ağırlamaktan onur duyduğunu ifade ederek “Değerli Başkanım İlimiz Denizli’ye, memleketinize hoş geldiniz diyorum. Zatıâlinizin destekleri ile ilimizde birçok projeye imza atmayı umuyoruz. Planlamalarımızı hızlı bir şekilde yapıp ilimize ve memleketimize faydalı işler yapmak için gayret içerisindeyiz. ”dedi

Denizli’nin Tarımsal ve Hayvansal üretimi üzerine brifing alan Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanı İsa SERTKAYA daha sonra Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğünce hazırlanan sunumu izledi.

Brifingin ardından hatıra fotoğraf çektirilmesi ile program sona erdi.

CEVAP VER