Gençlerin Tarım ve Gıda Duyarlılığı Artacak

0
53

Şırnak Gençlik ve Spor İl Müdürü Beytullah Birlik ve beraberindeki Genç Gönüllüler heyeti Ali İşlek, Nurşin Güven, Fehime Demir, Mevla Gözlek, Pınar Dündar ve Hacı Şulan Tarım ve Orman İl Müdürü Selman Demirel’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Selman Demirel, Şırnak Gençlik ve Spor İl Müdürü Beytullah Birlik ve beraberindeki genç gönüllülerimize teşekkür etti.

Ziyaret hakkında açıklama yapan Demirel, “Gönüllük bilincini özendirici faaliyet aracılığıyla israf, küresel ısınma, gıda, su, toprak ve iklim değişikliği gibi konularda başta gençler olmak üzere toplumun tüm kesimlerinde duyarlılık düzeyini yükseltmek, doğaya karşı ödev ve sorumluluklarını benimsetmek amacıyla Bakanlığımız ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında, Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ile Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından “Gönüllük Alanında İşbirliği Protokolü” imzalanmıştır” dedi.

Bu kapsamda Gönüllük Alanında İşbirliği Protokolü’ne verdiği desteklerinden dolayı İl Müdürü Selman Demirel’e Tarım ve Orman Bakanlığının Logosu ve İl Müdürünün isminin bulunduğu tablo armağan ettiler.

CEVAP VER